Yatak Odalarınızı Ray Dolap ile Farklılaştırın!

Sıkılmadınız mı hep tek tip yatak odalarından? Bir model moda oluyor ve bir anda herkesin yatak odası aynı görünüme bürünüyor. Ya aynı renk ya da aynı tasarımda ürünler…

Sizler yaratıcılığınızı ve ince zevkinizi kullanın, yatak odanızı herkesinkinden farklı kılın! Bunun için size ufak bir tavsiye vereceğiz; ray dolap kullanın! Hem yatak odası ya da giyinme odanıza değişik bir hava katın, hem de sürgülü dolap ile alandan kazanın!

Eski tip gardırop modelleri neredeyse kalmadı. Her mağaza güzel gardırop üretme kaygısı içerisinde birbirinden farklı dolaplar üretiyor; ancak bu üretilen ürünler ne kadar kullanışlı?

İster yatak odası için, ister giyinme odası için olsun; ray dolap sistemleri, gardrop sistemleri içerisinde en kullanışlı olanı! Öncelikle sürgülü dolap sayesinde alandan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Normal, kapakları olan bir gardrop kullandığınızda, gardrop kapaklarını rahatça açıp kapatabilmek için dolabın önünde en az dolap kapağının genişliği kadar alan olması gerekiyor. Bu da daha çok alana ihtiyaç duyulduğu anlamına geliyor.

Bu nedenle ray dolap sistemleri muhteşem bir çözüm! Dar alanlar için oldukça kullanışlı. Ayrıca ray dolap odanızı daha geniş ve gösterir.

Ray dolap sistemlerinin maliyetinden bahsedecek olursak, aslında normal gardıroplardan daha ucuz. Düşünürsek, sürgülü dolap sistemleri için daha az malzeme kullanılıyor. Eğer ray dolap sistemi içinize sindiyse, size ekonomik uygun fiyatlı önerilerimiz de var! Kupon mobilya olarak uzmanlık alanımız olan ray dolap sistemlerinde oldukça modern ve ekonomik ürünler üretiyoruz. Gönül rahatlığı ile mobilyalarımızı satın alabilirsiniz. Yatak odası ya da giyinme odası için ideal bir mobilya çeşidi olan sürgülü dolap, en çok satılan ürün çeşitlerimizden biridir. Kullandığımız kaliteli malzemeler ve modern tasarım çizgilerimizle kullanım için en uygun ürünü üretiyoruz.

Sürgülü dolap için birçok renk ve model seçeneğimiz mevcut. İster iki kapalı, ister üç kapaklı sürgülü dolap tercih edebilirsiniz. Modern çizgilerin hakim olduğu tasarımlarımızın içinden kendinize en uygun ray dolap sistemini bulacağınızdan eminiz! Hadi, vakit kaybetmeden hemen ürünler sekmesinden raylı dolap kategorimize bir göz atın!

18 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör