"Sürgülü Dolap" ile ferah odalar


Yatak odanızın derli toplu olmasını kim istemez ki…


Bunun için en önemli eşya, gardıroptur. Gardırop ne kadar geniş ve kullanışlı olursa kıyafetler de o kadar düzen içinde olur. Ayrıca sabahın erken saatlerinde kıyafet arama karmaşası gibi can sıkıcı durumların yaşanma ihtimali de en aza indirilir. Takı ve aksesuarlar da özenle saklanmış olur. Ancak mobilya sektöründeki yeniliklerle, gardolaplarda kapasite noktasından farklı yere daha odaklanılmış ve kapaklar konusunda çok kullanışlı bir çözüm bulunmuştur. O da sürgülü dolap....


Sürgülü dolap neden avantajlı?


Özellikle kısıtlı alana sahip odalarda klasik kapakların açık durumdayken neden olduğu kalabalık karmaşaya yol açabilir. Hele de sabah erkenden işe gitmeye ya da planlanan bir görüşmeye yetişmeye çalışırken hazırlanma esnasında bu kapaklar daha da sinir bozucu bir hal alabilir. Bu nedenle de sürgülü dolap, hem kullanış hem de kapladığı alan bakımından büyük konfor ve rahatlık sağlar. Sürgülü dolapların avantajlarını sıralayacak olursak;


- Özellikle sabahın erken ve gecenin geç saatlerinde dolap kapaklarından kaynaklı oluşabilecek sesler tamamen önlenmiş olur.

- Daha ferah bir oda ortamı oluşur.

- Klasik kapaklı dolaplarda zaman içinde oluşan menteşe ve vida sorunları kesinlikle görülmez.

- Dolap kapaklarından dolayı oluşan karmaşayı tamamen sonlandırır.

Sürgülü dolaplar Kupon Mobilya’da


Mobilya alanında tecrübesi ve birikimiyle 49 yıldır müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veren Kupon Mobilya, sürgülü dolap konusunda da oldukça iddialı. Kaliteli malzemeden üretilmiş garantili sürgülü dolaplar ile uzun yıllar sorunsuz kullanımı taahhüd eden firmamız, yatak odanıza ya da giyinme odanızın havasını değiştirecek.


Ray dolap dışında giyinme odası sistemleri ile de bu alanda önde gelen kuruluşlardan olan Kupon Mobilya, giyinmeyi sizin için keyifli bir etkinlik haline getiriyor. En uygun sürgülü dolap fiyatları için bize ulaşın sizi hemen arayalım. Yatak odanız ya da giyinme odanıza en uygun gardolap, ray dolap, sürgülü dolap modellerimizle farkı sizlerle tanıştıralım. En ekonomik uygun sürgülü dolap fiyatları için Kupon Mobilya’yı takip edin. Mobilya işinizi bize bırakın siz sadece rahatınıza bakın.

73 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör