Ray dolap fiyatları


Ray dolap ve giyinme odası yaptırmak isteyenler için pek çok seçenek mevcut. Farklı farklı fiyatlara sahip modeller, her bütçeye hitap edebilecek seviyede. Ancak en önemli nokta kaliteyi ekonomik uygun fiyat ile yaptırabilmek. Bu nedenle de ürünlerden hangisini alacaksanız ona göre detaylı bir araştırma yapmak şart.

Ray dolap fiyatları çeşitli faktörlere göre değişim gösteriyor. Bunları liste halinde sıralamak gerekirse;


- Mobilyaların yapımında kullanılan malzemenin kalitesi,

- Dolabın kapladığı alan,

- Renk seçimleri,

- Raf ve askılıklarda kullanılan malzemenin kalitesi,

- Aydınlatma sistemi yapılması,

- Frenli ya da frensiz raylı kapak seçenekleri

- Dolap kapağında aynalı ya da camlı tasarımları tercih etmek…


Bu maddelerin bir araya gelmesiyle ray dolap için fiyat belirlenir. Ekonomik uygun fiyatlı ya da daha pahalı modeller, satın alınmak için sizi bekler.


Giyinme odası fiyatları


Ray dolap gibi giyinme odası sistemleri de fiyat olarak talep edilen ürünlere göre farklılık gösterir. Ancak sanılanın aksine giyinme odası artık bir lüks olmaktan çıkmıştır. Artık her bütçeye uygun tasarımlar yapılıyor. Evinizde giyinme için ayırabileceğiniz bir odanız varsa onun boyutlarına özel dizaynlar da gerçekleştirilebiliyor. Giyinme odası için fiyatı belirleyen unsurlara sıralamak gerekirse;


- Tıpkı ray dolapta olduğu gibi yapımda kullanılan malzemelerin kalitesi,

- En büyük tasarruflardan biri açık dolap sistemi ile sağlanabilir. Kapak masrafının olmadığı bu sistem şık tasarımlarıyla da bu sıralar oldukça moda konumda,

- Tamamlayıcı unsurların getireceği maliyetler,

- Odada talep edilecek aydınlanma düzeni…


Giyinme odası sistemleri, kimi ray dolap modelleriyle aynı fiyata bile denk gelebiliyor. Bu nedenle evinizde ekstra bir odanız varsa kesinlikle düşünebileceğiniz bir rahatlık.

Ekonomik uygun fiyat seçenekleri Kupon Mobilya’da


Birbirinden modern ve şık tasarımları ile mobilya anlayışını baştan aşağı değiştiren Kupon Mobilya , raydolap ve giyinme odası sistemleri konusunda da farkını gösteriyor. Sektördeki 49 yıllık tecrübesiyle %100 müşteri odaklı hareket eden firmamız, ekonomik uygun fiyat seçenekleriyle her bütçeye göre ürüne sahip. Ray dolap ve giyinme odası ile evinizin havasını değiştirmek için Kupon Mobilya ile iletişime geçmeniz yeterli.

112 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör