Ray Dolap Avantajları


Yatak odasının evin en önemli noktalarından birisi olduğu malum. Hem güne başladığınız hem de yoğun iş temposunun ardından günü noktaladığınız yerdir. Bu nedenle yatak odanızın tasarımı ve sunduğu konfor, mutlu bir ev hayatı için temel unsurların başında gelir.


Gardıroplar da yatak odasında kusursuz bir konfor için en önemli eşyalarından… Onlarca elbiseyi düzgünce yerleştirmek ya da hazırlanırken elinizle koymuş gibi bulmak için geniş ve kullanışlı olmaları şart. Eğer başınız dolabınızın kapasitesiyle ya da kapaklarının sebep olduğu kalabalıkla dertteyse çözüm basit: Ray dolap

Ray dolap avantajları


Mobilya dünyasının hayatı kolaylaştıran tasarımlarından olan ray dolap, diğer standart dolaplara göre çok daha fazla kullanım alanı sağlar. Şık tasarımları ile de odanıza bambaşka bir hava katar. Ray dolap ile yerden tavana kadar olan alanı eksiksiz kullanabilirsiniz. Ayrıca standart dolapların kapaklarıyla neden olduğu kalabalık da son bulur. Böylece daha geniş kullanımlı bir yatak odası ya da giyinme odası oluşur. Bu modellerin bir diğer önemli özelliği ise odanızın boyutlarına ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlanabilmesi. Ray dolap’ların avantajlarını madde madde sıralayacak olursak;


- Standart bir dolaba göre bulunduğu odada daha az yer kaplayıp alan tasarrufu sağlar.

- Sessizce açılıp kapanarak özellikle sabahın erken saatlerinde oluşabilecek rahatsız edici gürültüleri engeller.

- Kapaklı dolaplardaki gibi menteşe ve vida gibi araçlara gerek duymadığı için bunlarla alakalı (gevşeme, gıcırtı) problemler asla görülmez.

- Hafif olan sürgülü kapaklar sayesinde dolap kendi ağırlığını korur ve iskelet her daim sağlam kalır.


- Aynalı ya da cam kapak gibi birçok şık seçenekle odanıza farklı bir şıklık gelir.

Raydolap konusunda işi uzmanına bırakın: Kupon Mobilya


Günümüzde evlerin en önemli ihtiyaçlarından biri haline gelen ray dolaplara siz de sahip olmak istiyorsanız, bu işi kesinlikle ustasına bırakın. Mobilya sektöründe 49 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Kupon Mobilya, en şık raydolap modelleriyle sizleri bekliyor. Uzman ekibimizle talepleriniz doğrultusunda oluşturacağımız modern tasarımları, ücretsiz ölçü ve montaj avantajlarıyla odanıza getiriyoruz. En uygun raydolap fiyatları için Kupon Mobilya ile iletişime geçmeniz yeterli.

27 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör