Herşey Dahil Gardroplar


Evinize küçük bir mobilya alırken bile satın alma, taşıma ve montaj işlemleri ile ayrı ayrı uğraşdığınızı ve bütün bunları sizin yapmanıza rağmen yine de azımsanmayacak miktarda para verdiğinizi fark ettiniz mi ?


Bir gardroba ihtiyacınız olduğunu varsayalım;


Depo mağazacılığı trendini bir kenara bırakıp, beğendiğiniz mobilyayı birlikte tasarladığınız, size montajı ve teslim süresi bilgisini veren ve gününde kurulumu yapan özetle " herşey dahil gardrop " satan bir mağaza ile işiniz daha kolay olacaktır.


Bir de şöyle bakmak lazım :

Gardrop, dolap, raylı dolap gibi daha komplike montaj isteyen mobilyalarda nakliye ve montajı sizin yapmanız hem masraflı hem risklidir. O mobilyanın odanıza kadar nakliyesi bir yana saatlerinizi alan montaj sırasında yapacağınız bir hata mobilyanızın hatalı kurulumuna sebep olacaktır. Tabi ki nakliye ve montaj için mobilyayı satın aldığınız o mağazadan destek alabilirsiniz ama hem ücretli hem de onların takvimine uymanız gerekir.


Bütün bunlar ile uğraşmak yerine size sadece beğenmek ve karar vermek düşecek olan herşey dahil mobilya almanız daha kolay kârlı olacaktır. Kupon Mobilya müşterilerin beğenilerine uygun mobilyaların çizimi, dizaynı,tasarımı, üretimi ve montajı ile ürünlerini Herşey Dahil Ray Dolap, Herşey Dahil Gardrop, Herşey Dahil Sürgülü Dolap ve benzeri özellikler ile fiyatlandırır ve uygular. Siz beğenir, karar verir ve kullanırsınız.


Herşey Dahil Mobilyanızı tasarlamak için sizi Kupon Mobilya'ya bekleriz.


0216 356 70 80

www.kuponmobilya.com357 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör