Giyinme odası sistemleri


Günümüz hayatının yoğun temposu malum. Bu nedenle de eviniz başta olmak üzere birçok yerde karşınıza çıkacak pratik çözümler kolaylık ve konfor sağlaması açısından oldukça önemli. Günlük yaşantı sırasında en çok zaman harcanan aktivitelerden birisi de giyinmektir.


Sabah uyanıp işe gitmeden önce ya da arkadaşlarınızla planladığınız buluşma öncesi hazırlanmak ve uygun kıyafeti seçmek kimileri için çok zordur. Eğer bir de kıyafetlere dar gelen bir gardırop varsa işler içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Yazlık ya da kışlıklarınızın karmaşası, dolap kapaklarının yarattığı kalabalık, yatağın üstüne fırlatılmak zorunda kalınan elbiseler… Tüm bu olumsuz görüntüyü engellemenin yolu ise evinizde bir giyinme odası oluşturmaktan geçiyor.


Giyinme odasının faydaları


Giyinme odası, yatak odasından sonra ikinci bir özel alanınız haline gelecek. Giyinme odasının avantajlarına kısa kısa bakacak olursak;

- Dar bir oda bile seçilse rahatlıkla birçok eşyanız sığabilir.

- Tüm kıyafetlerinizi düzgün bir şekilde yerleştirip asabilirsiniz.

- Hangi kıyafetinizin nerede olduğunu da kolaylıkla bulabilir ve böylece kayıp elbise aramakla geçen zamandan tasarruf edebilirsiniz.

- Sadece elbiseler değil, aksesuarlarınız için de giyinme odası iyi bir toplanma yeri olur.

- Sabah erken ya da gece geç saatlerde yatak odanızda oluşacak istenmeyen rahatsız edici seslerin önüne geçersiniz.

- Giyinme odası yapacağınız yerin boyutlarına göre tasarlanabilir. Ayrıca sanılanın aksine fiyatları oldukça uygundur. Çünkü açık görünümlü modelleri seçerek dolap kapağı gibi ekstra parçaları almayıp çok ciddi bir tasarruf yapabilirsiniz.


Giyinme odası modelleri


Giyinme odası modelleri ve tasarımları oldukça geniş seçenekler içeriyor. Bu konu tamamen sizin odanızın boyutlarına ve ihtiyaçlarınıza bağlı. Panel sistemli giyinme odası size tüm modellere göre daha geniş bir dolap alanı imkanı tanır. Ayrıca aynalı ya da camlı, dilediğiniz modelde şık tasarımlı kapaklar da ekleyebilirsiniz. Box Sistemli Giyinme Odası modelleri ise hem giysi ya da ayakkabıları sınıflandırmada büyük fayda sağlar hem de odada gerçek bir elbise kabini havası oluşturur.


Siz de giyinme odası konforunu yaşamak istiyorsanız, Kupon Mobilya’ya uğramadan karar vermeyin. Ücretsiz ölçü ve montaj hizmeti veren ekibimizle, evinizin giyinme odası olarak düşündüğünüz yer için en iyi tasarımları sizlerle buluşturuyoruz. En uygun giyinme odası fiyatları hakkında bilgi almak için mesaj atmanız yeterli.

70 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör