Gardırop modelleri


Mobilyalar, bir evin olmazsa olmaz parçalarıdır. Yatak odalarının olmazsa olmaz mobilyası ise gardıroplardır. Tasarımıyla odaya şıklık katan, büyüklüğü ve kullanışlılığıyla da tüm eşyalarınızı saklayan dolaplar, size büyük kolaylık sağlar. İhtiyacınıza uygun bir gardolap ile eşyalarınızı düzgün bir şekilde yerleştirebilir ve istediğiniz anda zorlanmadan bulabilirsiniz. Aksi takdirde giyinirken bir türlü bulunamayan kıyafetler, kaybolan aksesuarlar gibi sorunlar yaşamanız olası.

Mobilya sektöründeki gelişmelerle gardırop modelleri alanında da çok kullanışlı ürünler müşterilerle buluşuyor. Klasik dolapların yanı sıra ray dolap ve sürgülü dolap seçenekleri, yatak odasında ya da giyinme odası olarak ayrılan bölümlerde hem şıklık hem de kolaylık sağlıyor.


Gardırop alırken nelere dikkat etmeli?


Gardırop seçerken ilk olarak içindeki bölümlerin yeterliliğine dikkat etmek şart. Çekmecelerin, rafların ya da askı bölümlerinin bu noktada iyi incelenmesi gerekiyor. Söz konusu bölümler, kesinlikle ihtiyaçlarınıza hitap edecek cinste olmalı. Aksi halde dolabınızı aldıktan kısa bir süre sonra kıyafet karmaşası ile baş başa kalmanız olası. Diğer bir konu ise kalite… Mobilyanızın size uzun yıllar sorunsuzca hizmet vermesi için sağlam bir malzemeden yapılmış garantili ürünler seçmelisiniz. Tabii bir de odanızın boyutları göz önünde bulundurulmalı. Buna göre kapak konusunda da yapacağınız tercih netleşecektir. Çünkü kapaklı klasik dolaplar her ne kadar kullanımı kolay gibi gözükse de açıldıklarında oldukça önemli bir alanı işgal edebilirler. Bu da giyinirken odanızı iyiden iyi küçülten bir hal alabilir. Bu durumda ray dolap ve sürgülü dolap modellerini tercih edebilirsiniz. Bu kapak yapıları, ayna ve cam gibi seçeneklerle modern şekilde tasarlanarak odanızın havasını da değiştirir. Gardırop alırken bir diğer önemli husus ise modüler olması… Kolaylıkla sökülüp yeniden takılabilen parçalarla taşınma esnasında işiniz oldukça rahatlayacaktır.

En şık gardırop modelleri Kupon Mobilya’da

Mobilya sektöründe yarım aşırı devirmek üzere olan Kupon Mobilya, gardırop modelleri konusunda en şık ve modern seçenekleri müşterileriyle buluşturuyor. Klasik gardolap, sürgülü dolap ve ray dolap modellerinde fark yaratan tasarımlara sahip olan firmamız, uzman kadrosu ile evinizi bambaşka bir hale getiriyor. Kupon Mobilya, giyinme odası sistemleri ile de kıyafet değişimini bir zevk haline dönüştürüyor. En uygun gardırop fiyatları için Kupon Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

24 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör